Arvustused Titanium

 • Urmas
  Esialgu ostsin erektsiooni parandamiseks geeli Titanium. 3 päeva pärast pealekandmist märkasin raudset tulemust. Ja 2 nädala pärast kasvas mu peenis 3 cm võrra. Ja tundub, et suurenenud tundlikkus, intiimsus ise möödub eredalt ja orgasmiga. Hea, et tellisin 2 tuubi.
  Titanium
 • Rasmus
  Titanium geeli ei olnud võimalik iga päev kasutada, kuid intiimsuse paranemine oli märgatav pärast kolmandat annust. Nüüd kasutan kreemi sageli 30 minutit enne seksi. See imendub kiiresti ja ei määri aluspükse. Seks osutub kvaliteetseks ja kauakestvaks. Ka peenise suurus on paremaks muutunud.
  Titanium
 • Rasmus
  Geeli Titanium esitas mulle üks tüdruk. Ma ei uskunud tegelikult tulemusse, olin skeptiline, kuid pidin loid erektsiooniga midagi ette võtma. 2 nädalat unustasin probleemi, hakkasin tüdrukuga eksperimenteerima, rollimänge mängima. Mul avanes justkui teine tuul, peenis kasvas 4 cm.
  Titanium
 • Andrus
  Ma ei kahtle oma ostus. Tellisin Internetist Titanium geeli. Liige on suurenenud 4 cm võrra, see on minu jaoks täiesti piisav. Ka läheduse kestus muutus pikemaks. Varem süüdistas neiu mind kiiresti tulekus. Ja nüüd võin kiidelda terasest vastupidavusega.
  Titanium
 • Kristo
  Geel Titanium on ohutu ja tõhus ravim peenise suurendamiseks. Tellisin selle veebis ja kõik probleemid said lahendatud. Liige on muutunud suuremaks ja paksemaks, ma ei saa pikka aega lõpetada, viin tüdruku orgasmi.
  Titanium
Kasutaja hinnang Titanium
4.6
7