Peenise pikkuse suurendamise viisid

Tohutu hulk mehi pole rahul oma suguelundite suurusega. Tugev pool ühiskonnast peab seda nähtust tõsiseks probleemiks, mis mõjutab märgatavalt ka nende elu. Samal ajal viskavad nad enesehinnangu ahju, isemajandamisest ei saa juttugi olla, kuid on vaja olla kindel, kas mees soovib olla intiimsuse mõttes terve.

Negatiivsete komplekside täielikuks vabanemiseks on meditsiiniteadlased tuvastanud peenise suurendamiseks loetelu meetoditest, ravimitest. Mõistmaks nende efektiivsust kokkupuutel, peate esmalt tutvuma fallose pikendamise tehnikate ja tehnikatega.

Milline peaks olema peenise standard suurus?

Peenise laienemine

Meditsiin ei anna selle näitaja jaoks jäika normi. Kui meessoost suguelundi pikkus on täiskasvanute meeste tavapärases erutusseisundis alla kaheksa sentimeetri, on mõttekas kaaluda suuruse suurendamist. Sageli suudavad mehed ise otsustada, kas nende elundi suurus on suur, kuna see tegur sõltub otseselt esteetilistest eelistustest ja teise poole seksuaalsetest vajadustest.

Muide, meesorgani suurus ei avalda absoluutselt mingit mõju sellele, mil määral on partner perekohustuse täitmisel rahul. On arvamusi, et ainult suuremahulised peenised võivad naise orgasmi viia, kuid need spekulatsioonid on müüt, kuna peenise suurendamiseks on vaja kahe partneri otsust.

Kas isase fallose suurendamise tehnikad on realistlikud?

Kuidas peenist suurendada? Meesorgan on äärmiselt tundlik välismõjude suhtes, mida ei saa isegi kuu aja jooksul lihtsalt kasvatada. Arstid on tõestanud, et kui kasutate kitsa läbimõõduga seksuaalvajadusi, väheneb meesliige kahe kuu jooksul.

Kui on aga peenise vähenemise nähtus, saate seetõttu suure sooviga oma peenist suurendada. Kuid kas mees vajab tõesti peenise kasvu? Selle mõistmiseks peate teadma, et püstise peenise pikkus peaks olema 11-15 sentimeetrit (Kaukaasia rühma esindaja jaoks).

Keskmine läbimõõt on kolm või neli sentimeetrit pikk. Kui mehe peenise suurus on nendel tasemetel, on tema ajus tekkinud, absoluutselt väljamõeldud probleemidel psühholoogilised, mitte füsioloogilised omadused, arvestades peenise suurenemist kodus.

Kuidas isast fallost suurendada? Kui kutt otsustab oma peenist täielikult laiendada, on ta rangelt suunatud oma otsuse tõhususele, peate arvestama kõigi meetoditega, mille eesmärk on suurendada meespeenist kodus.

Tänapäeval on kõige populaarsemad peenise suurendamise tehnikad:

  • Jelqingi tehnika, mille eesmärk on peenise suurendamine;
  • operatsioonimeetodid fallose pikendamiseks;
  • mõju massaaži, liikumise mehelikkuse suurusele;
  • spetsiaalse raskuse kasutamine fallose venitamiseks;
  • ravimite kasutamise meetodite suurenemine;
  • kirjanduse lugemine, mis selgitab peenise suurendamist kodus;
  • pikendaja kasutamine, mis aitab peenist kodus tõsta;
  • mehelikkuse pinge vaakumpumbaga, mis kiirendab plasma voolu;
  • geelide, pihustite, salvide, kreemide kasutamine peenise suuruse suurendamiseks kodus;
  • pisyuni jaoks manuste kasutamine, mis on tõesti tõhusad.

Parimad peenise suurendamise meetodid on suunatud mitme meetodi koosmõjule. Te ei tohiks oodata kohest efekti. Peamine tegur on jonnakus, ka regulaarne teraapia, siis annab hoolsus positiivse tulemuse.

Soovitused peenise suurendamiseks kodus

Paljud mehed leiavad, et kodus on peenise suurendamiseks vale, mistõttu nad väljendavad oma skeptilist seisukohta. Tegelikult ei saa kõiki meetodeid kiiresti kasutada, nagu öeldakse siniste monitoride reklaamides. Siin on põhiülesandeks õige meetodi valik, mis ei muutu mehe jaoks tühjaks kulutatud rahaliseks investeeringuks, raisatud ajaks. Niisiis, kuidas saate oma peenist kodus suurendada, milliseid peenise suurendamise tehnikaid seal on?

Jelqingi käsitsi tehnika rakendamine

Kuidas suurendada peenist ilma operatsioonita? Paljud mehed kipuvad kasutama iidset Jelqingi tehnikat. Lähis-Ida esivanemad on seda kasutanud sajandeid. Tänu spetsiaalsete masseerivate liigutuste kompleksile nimetatakse seda tehnikat lüpsmiseks. Meeste suguelunditele manuaalset mõju on testinud suur hulk patsiente, mistõttu võib oodata vapustavat tulemust.

Selleks, et teada saada, kuidas tehnikat õigesti rakendada, peate ostma spetsiaalseid kreemigeele, määrdeaineid, seejärel järgima soovitusi kõigutamatult. Täna on lüpsitehnikat rohkem kui üks. Kui mees kasutab mõnda neist, peab peenis vabanema täieliku püstiseisundi tundest. Püstitus ei tohiks olla üle 59–74% kogu ergastatud olekust.

Efektiivsust on võimalik saavutada tänu sellele, et massaaži ajal suureneb vaagnapiirkonna ja reproduktiivse süsteemi vereringe. Kogu massaažitehnika (Jelqing pole erand) põhineb koobase keha, mis koosneb fallosest, omadusel venitada, nad kasvavad.

Pärast kaht kuud kestnud regulaarset treeningut muutub kaverkeha suurus tegelikult suuremaks. Järelikult, kui erektsioon toimub, täidetakse need suure koguse plasmaga, mille tagajärjel suureneb peenis. Jelqingi tehnikaid on mitu, kui mees soovib, on nende pikendamise abil väga lihtne leida juhiseid nende kasutamiseks.

Massaažitehnikad meessoost väärikuse suurendamiseks kodus

Kuidas peenist pikendada? Koduse fallose masseerimise meetodeid kasutavad edukalt paljud tugevama soo esindajad. Meetodid ei nõua finantskulusid, seetõttu on need üsna teostatavad. Lisaks pikendamisele, samuti fallose suurenenud läbimõõdule, pluss masseerimine on positiivne mõju meeste üldisele tugevusele.

Peamine nõue on massaaži alistamatu nõue. Enne protseduuri on vajalik peenise soojendamine. Selle toimingu tegemiseks vajate väikese rätiku abi, mis on niisutatud sooja veega, sellesse on mähitud mehisus. Peate veidi ootama, rakendage seda protseduuri uuesti kaks korda.

Massaaži efektiivsust saab selliste protseduuride abil oluliselt suurendada. Vereringe on paranenud, nahk muutub elastsemaks, venib paremini. Selle massaažiga on seotud palju tehnikaid. Üks hõlmab püstise organi stimuleerimist, teine - lõdvestunud.

Enne massaaži alustamist saate soovi korral vaadata meditsiinivideote hostimise saitidelt võetud treeningvideot peenise suurendamiseks oma kätega. Siis on reaalne valida tehnika, mis teile edasiseks kasutamiseks sobib.

Spetsiaalsete raskuste vedrustustehnika

Vedrustus koorma liikmele

Kuidas kodus peenist suurendada? Meeste suguelundite pikendamine spetsiaalse koormuse riputamise teel on tõhus, kuid traumaatiline tehnika. Fallil on lihaskoe närvilõpmed, millele avaldub kehamõju, see võib põhjustada peenise suuruse moonutamist. Väärib märkimist, et see meetod ei muuda selle paksust, nii et enne selliste protseduuride tegemist peaksite sellele mõtlema.

Enne koormuse riputamist suguelundile kasutatakse soojendavaid massaaživõtteid. Pärast seda liimitakse otse pea alla kleepuvad plaastrid, millele nöör kinnitatakse. Väikesed koormad on juhtmest riputatud.

Esimene seanss peaks olema umbes kakskümmend minutit pikk. Pärast kauba kaalu suureneb ka periood järk-järgult iga 5 minuti tagant. On hädavajalik tagada, et ei põhi ega pea ei oleks tuim. Niipea kui mees seda nähtust märkab, peab ta riputatud koorma kaalu vähendama.

Falli venitamine pikendajaga

Kuidas pikendada mehelikkuse pikkust pikendajaga? Pikendaja on seade, mida kasutatakse mitte ainult laienenud meesorgani pikkuse ja laiuse jaoks, vaid eemaldatakse ka selle loomulik kumerus. Pikendaja abil muutub peenis suureks, lihaskoe, et end ebamugavatest pingetest vabastada, hakkab kasvu aktiveerima, aidates peenist suurendada.

See seade pakub pikaajalist jõudlust, suuruse kasv jääb samaks. Meditsiiniteadlased soovitavad pikendajat kasutada iga päev paar tundi.

Seadmed on vaakum, silmus, vöö. Silmusepikendaja on rahaliselt odavam, kuid seda pole nii mugav kasutada kui vaakumi- ja rihma pikendajat. Keegi ei anna üheselt mõistetavat mugavuse soovitust, sest iga mehe jaoks on seadme valik individuaalne vastavalt suurendusseadmete võimalustele.

Vaakumpumpade kasutamine seksuaalse väärikuse venitamiseks

Peenise suurendamise vaakumpump

Kuidas peenist vaakumpumbaga suurendada? Vaakumpump on seade, mis meenutab kuju ja väljanägemise järgi pumpa. Seda kasutatakse mõeldes sellele, kuidas kiiresti suurendada reproduktiivorganit, suurendada seksuaalse tegevuse mõju.

Samuti võib vaakumpump appi tulla, kui püstisel peenisel pole elastsust, mis peaks loomulikult moodustuma. Seade kipub elundi ümber tekitama vaakumiruumi, mis stimuleerib vereringet, parandades erektsioonifunktsiooni.

Kuidas suurendada vaakumpumba suurust? Enne seadme kasutamist tuleb peenist määrida spetsiaalsete kreemidega, sukeldada vaakumisse, mida pump suurendab. Vaakumi tekitamiseks pumpab silinder endast õhku välja, aktiveerides surve isasele reproduktiivorganile.