Kuidas oma peenist tasuta suurendada? Me ütleme

Väike peenis on meestel üks levinumaid komplekse. Keegi eelistab sellega leppida, samal ajal kui keegi võitleb aktiivselt nende puudumisega.

Selleks on olemas saite, millel on teavet peenise tasuta suurendamise kohta ja tohutult palju videoid, kuidas seda õigesti teha.

Peenise suurendamine toimub kodus ilma abiseadmete, näiteks pumba, pumba, pikendaja või kaalumisvahendi abita. Maksimaalselt on selleks vaja libestit, mida saab sümboolse kulu eest apteegist osta.

Peenise laienemise ettevalmistamine kodus

Kui vaatate videot selle kohta, kuidas peenist tasuta suurendada, siis ütleb see tingimata, kui oluline on selleks esialgse ettevalmistuse hetk.

enne peenise soojendamist
  1. Võtke tükk pehmet riidest, soojendage seda hästi rauaga või leotage kuumas vees.
  2. Kuigi kangas pole veel soojust kaotanud, tuleb see peenise ümber keerata, olenemata sellest, millises olekus see on. See aitab tema lihaseid soojendada, valmistab teda kätega venitamiseks ette.
  3. Pärast protseduuri lõppu pühkige peenis, laske sellel kuivada.

Harjutused peenise suurendamiseks kodus

Enne harjutuste alustamist lugege kindlasti videot, kus on näidatud ja üksikasjalikult kirjeldatud harjutuse tehnikat. Kui ettevalmistamata inimene seda teeb, võib see põhjustada peenise kahjustusi. Videod on saadaval veebis ja tasuta lihtsalt selleks, et iga mees saaks vältida levinumaid ja levinumaid vigu.

Jelqing

Selle kodus tasuta suurendamise meetodi leiutasid araablased. Sõna jelq tähendab araabia keeles tõlkes lihtsalt sõna lüpsmine. See pole juhus, sellised liigutused meenutavad looma lüpsmise protsessi.

Peenise laienemist tuleks alustada siis, kui see on endiselt pingevabas olekus. Peate võtma peenise oma paremas käes, pigistama seda veidi põhjas, kuid nii, et veri jätkab normaalselt peas.

Venitamine

Samuti saate sirutades oma peenist tasuta suurendada. Selleks alustage peenise maksimaalse pikkusega tõmbamist, kuni tunnete valu. Selles seisundis tuleb peenist hoida umbes viis minutit ja seejärel vabastada. Pärast määratud aja möödumist andke peenisele kindlasti paar minutit puhkust ja liikuge järgmise harjutuse juurde.

peenise venitamine laienemiseks

Pärast selle harjutuse läbimist peate veel mõnda aega puhkama ja korrata jelqingut uuesti.

Pigistamine

Vereringe parandamiseks on veel üks harjutus. Selleks võtke peenise pea oma kätesse ja hakake seda üsna aktiivselt pigistama, kuid pidage meeles, et harjutusi tuleks teha lihtsalt ja mõnuga, ärge tehke endale haiget ja proovige oma keha mitte vigastada.

Pööramine

Haarake peenist selle põhjas ja proovige seda pöörata erinevates suundades, umbes 30 korda päripäeva ja sama palju vastupäeva. Seejärel silita oma peenise pead ja pane see täielikult püsti. Pärast seda tuleb määratud harjutust uuesti korrata samas koguses.

peenise pööramiseks selle suurendamiseks

Tähtis punkt! Selleks, et materjalid oleksid alati käepärast, saate video alla laadida ja juhul, kui midagi ununeb või jääb arusaamatuks, vaadake see üle. See on täiesti tasuta.

Massaaž

Massaaž on veel üks tasuta viis vereringe suurendamiseks ja koopakehade täitmiseks, mis on meessoost väärikuse põhikomponent. Sellise tõusu korral on soovitav vähemalt esimest korda ka tehnikaga tutvuda.

Videot vaadates saate enda jaoks õppida mõningaid uusi massaaživõtteid: ringikujulised liigutused, näpistamine, käte vertikaalsed ja horisontaalsed liigutused ning palju muud.

Hingamistava

Järgmine harjutus aitab tõhusalt suurendada mehelikkust ja säilitada erektsiooni tavapärasest kauem. Sellise harjutuse sooritamiseks peate hoolitsema maksimaalse rahu ja üksinduse eest, kuna meetod nõuab maksimaalset keskendumist ja tähelepanu kontsentreerumist ning kõrvalised helid ja inimesed võivad seda tõsiselt segada.

hingamisharjutused peenise suurendamiseks

Peenise suurenemine selle meetodi abil ei juhtu kohe, teil peab olema kindel oskus, et kõik õnnestuks, ja paljud mehed arendavad seda oskust aastaid.

  1. Proovige nina kaudu õhku hingata.
  2. Hoidke mõnda aega suus, tunnetage selgelt selle mulli ja proovige seda justkui alla neelata.
  3. Tundke, kuidas õhk läheb maosse, proovige seda suunata võimalikult peenisele.
  4. Pärast seda, kui tunnete, et õhk on peaaegu peenise lähedal, peate oma keha kobama spetsiaalse punkti saamiseks, mis asub päraku ja munandite vahel.
  5. Pärast seda naaske normaalse hingamise juurde ja ärge eemaldage sõrme punktist veel paar sekundit.
  6. Kui õpid seda harjutust õigesti tegema, siis ei hoia suur ja kindel peenis sind kaua oodata.

Tähtis punkt! Mis puudutab aega, mis tuleb treenimiseks eraldada, siis selleks piisab iga päev 15-30 minutist. Arstid soovitavad treenida hommikul või õhtul, kuna sel ajal on peenis kõige vähem pinges ning seda on lihtsam venitada ja pikendada.

Järeldus

Seega saab liiget kodus täiesti tasuta suurendada, ilma et peaksite kasutama mitmesuguseid kalleid seadmeid, kreeme, salve, tablette ja operatsioone.

Video abil saab peenist suurendada iga mees, kuid sellistes harjutustes, mida tuleb jälgida, on kõige olulisem regulaarsus ja visadus, kuna vajalik tulemus võib ilmneda alles kuude või aastate pärast, suureneb peenis aeglaselt. Kuid see on vaeva väärt.