Kuidas peenist suurendada

Peenise laiendamine pikendajaga

Paljud mehed pole oma peenise suurusega rahul. Arstide sõnul on peamisteks põhjusteks võimetus elundit kasutada, naise rahulolematus seksiga ja stereotüübid.

Täna on peenise suurendamiseks palju võimalusi. Paljud inimesed arvavad, et ainult operatsioon suurendab meessoost peenise pikkust ja paksust, kuid tänapäeval kasutatakse palju alternatiivseid meetodeid, mis võimaldavad kodus isasväärikust pikendada. Peamine on kõike selgelt kaaluda, analüüsida, kui palju olukord on tegelikult problemaatiline, kas tasub üldse meeste suguelundite suurendamiseks midagi ette võtta.


Peenise keskmine suurus ja normid konkreetses vanuses

Tuleb märkida, et peenise suuruse täpset mõistet "norm" ei eksisteeri. Kuid siiski võib statistiliste uuringute põhjal märkida mõningaid tendentse.
Peenise kasv algab puberteediga 9-aastaselt. Rahulises olekus (mitte püsti) on keskmised väärtused järgmised:

 • 10-12-aastaselt on meessuguelundite keskmine suurus 4 cm, see suureneb igal aastal 0, 5-1 cm. Kõrvalekalded normist võivad olla poolteise cm piires.
 • 13-15-aastased - keskmine pikkus 5-6 cm.
 • 16-18-aastased - peenise keskmine pikkus 7-9 cm.

Erutatud olekus (erektsioon) on meessoost peenise keskmine pikkus:

 • 10-12-aastased - 9-10 cm;
 • vanuses 13 kuni 15 aastat - norm on 12-15 cm;
 • 16-18-aastased - 13-16 cm.
 • alates 18. eluaastast suureneb peenise pikkus maksimaalselt ja järgnevaid muutusi täheldatakse ainult läbimõõduga.

Peenise suurendamise viisid

Iga päev on uusi viise, kuidas mehe suguelundit pikendada. Tulemuse saab tagada ainult kirurgilise sekkumise kasutamisel.

Operatsioon. See on kõige radikaalsem variant, mitte iga mees ei julge suguelundit kirurgiliselt suurendada. Muidugi on teised operatsioonimeetodid halvemad, kuid selle kõrge hind on paljudele jõukohane. Kirurgilisi sekkumisi on kahte tüüpi:

 • Pikkuse suurenemine.
 • Paksenemine.

Kliinikus saab kohaliku anesteesia abil peenise operatsiooni käigus suurendada kuni 4 sentimeetrini. Seda protseduuri nimetatakse plastiks ja seda nimetatakse ligamentotoomiaks. Faloplastikat tehakse peamiselt erakliinikutes ja uroloogiakeskustes.

Kas kodus on võimalik peenise pikkust suurendada?

Peenise laiendamise alternatiivsed meetodid kodus hõlmavad treenimist. Need võivad olla: massaaž, venitus, jelqing, masturbatsioon, Kegeli harjutused, Aaron Kemmeri harjutused.

 1. Massaaž. Meessuguelundite struktuuri kuuluvad käsnkehad, mille stimuleerimine massaaži abil aitab suurendada nende verevoolu, mille tõttu nad laienevad.
 2. Venitamine. See meetod hõlmab peenise pikkuse suurendamist venitades, kuid samal ajal on võimalus paksust vähendada.
 3. Jelqing. Tehnika olemus sarnaneb massaažiga ja selle efektiivsus põhineb sarnasel toimemehhanismil. Jelqingi saab teostada kolmes versioonis: kuiv, märg, määrimisega.
 4. Masturbatsioon. Kui poisi peenise suurendamise eesmärk on 1-2 sentimeetrit, tuleb appi regulaarne masturbatsioon. Positiivne mõju on seotud peenise verevoolu suurenemisega, mis on aluseks enamusele meeste väärikuse pikendamise võimalustele.
 5. Kegeli harjutused. Harjutused on mõeldud vaagna diafragma lihaste tugevdamiseks. Selliste harjutuste sooritamise peamine ülesanne on nende lihaste kontsentreerimine ja tuvastamine. Mees peab vaagnapiirkonna diafragma lihaste leidmiseks minema tualetti, kui vähest vajadust on, ja urineerimise käigus peatama ja jätkama vaheldumisi seda protsessi, püüdes tunda lihaseid, mis parasjagu pingestuvad. peatumisest.
 6. Aaron Kemmeri harjutused. See autor on välja andnud spetsiaalse raamatu, mis räägib sellest, kuidas saate peenist suurendada.
 7. Pikendaja kasutamine. Kodus saate peenist pikendaja abil suurendada. Neid on mitut tüüpi: vaakum, vöö, silmus. Pikendajate kasutamine aitab mitte ainult peenise laiust või pikkust suurendada, vaid ka kumerust korrigeerida. Selle meetodi puuduseks on see, et seadme kasutamine on ajaliselt üsna pikk ja võib võtta mitu tundi päevas. Kuid mõju on väga käegakatsutav ja pikaajaline.
 8. Veepump. Vaakumpumba pikendamise meetodi olemus on stimuleerida peenise verevoolu. Tulemus püsib peenise rahulikus olekus, kuid mõju kestus ei ületa päeva.
 9. Kreemid, salvid, geelid. Lühiajalise toimega kreem või geel sobib kõigile - see sisaldab komponenti, mis põhjustab pea ja peenise kasvu. Pikaajalise toime saamiseks salvi valimisel on vaja pöörduda arsti poole. Ta soovitab teile sobivat kompositsiooni.

Söögisooda

Soda maksab senti ja seda müüakse kõikjal, nii et peenise suurendamise võimalused koos sellega on nii tõhusad kui ka odavad.

 • Kompresside valmistamiseks segage sooda meega ja kandke kogu peenise pikkuses (välja arvatud pea).
 • Vannid - nende abiga parandavad nad verevarustust. Protseduur viiakse läbi enne seksi, olles eelnevalt saavutanud erektsiooni.
 • Soodakoorija aitab peenist suurendada ja on kasulik uroloogiliste haiguste ennetamiseks. Protseduur viiakse läbi pärast kuuma dušši, mille järel peenisele kantakse niisutav kreem.
 • Sooda massaaž. Oliiviõli kantakse meessoost väärikusele, seejärel tehakse sooda ja massaaži pehme käsnaga 5 minutit. Seejärel loputage kahe minuti pärast hoolikalt.

Rahvaparandusvahendid peenise suurendamiseks

Traditsiooniline meditsiin pakub ka palju peenise laienemise retsepte. Erinevad ürdid, söögisooda ja mesindussaadused on ennast suurepäraselt tõestanud.

Looduses ei ole tõeliselt väikesi liikmeid üle viie protsendi. Seetõttu ärge riputage pikalt üles. Õppige oma pilli õigesti kasutama, et naine ei jääks ükskõikseks.