Kasutamise kogemus Titanium

Andrew Barshmel, Rooma, Geelikogemus

Rooma päritolu Andrew geeli Titanium kasutamise kogemus

Mulle ei meeldi sellest väga rääkida, kuid tahaksin öelda paar sõna Titanium kohta. Olen 28-aastane. Varem oli tal aktiivne seksuaalelu. Tüdrukuid oli kogu aeg. Lähemal 26. eluaastast hakkasin märkama seksi vastikust, tüdruku silmist ma ei tõusnud, üldiselt oli mingi apaatia ja peenis ise oli lõtv. Mul oli häbi arsti juurde minna ja mida ta mulle soovitas?

Uimastiga tutvumine

Otsustasin Internetis surfata ja sattusin kokku Titanium kreemiga. Lugesin arvustusi, need olid enamasti positiivsed. Otsustasin osta tootja ametlikul veebisaidil. Esimese nädala lõpus nägin, kuidas mu peenis suuremaks läks. Ja mitte ainult pikkuse, vaid ka läbimõõdu järgi. Iga nädalase kasutamise korral oli tulemus ilmne. Ja mul on ka tugev erutus tüdruku suhtes, kellega ma käin.

Neiu ise märkis, et talle meeldib minuga seksida. Nüüd olen voodis enesekindlam, ma ei vaheta partnerit, ainult üks konstant. Mu peenis on kasvanud 5 cm võrra, erektsioon on muutunud tugevamaks.

Titanium geeli positiivsed omadused:

    foto geelist, Titaniumi kasutamise kogemus
  • Looduslik koostis. Sünteetilistel apteegiravimitel on kõrvaltoimete ja vastunäidustuste loetelu. Gel Titanium on välja töötatud looduslike koostisosade baasil, seetõttu on see kombineeritud mis tahes ravimitega ja seda müüakse ilma retseptita.
  • Kompleksne lähenemine. Geel mõjutab mitte ainult peenist, vaid ka ajukeskusi, mille tõttu testosterooni toodetakse.
  • Sõltuvuse puudumine. Ravim ei tekita sõltuvust ja annab pikaajalisi tulemusi.
  • Kiire tegevus. Tänu toimeainetele imendub geel kiiresti ja hakkab koheselt toimima.

Kuidas kasutada

Rakendus on väga lihtne - peate peenisele kandma geeli ja hõõruma õrnalt kuni imendumiseni, peenist sujuvalt venitades. Protseduuri tuleb korrata iga päev kuus.

Tundsin ise kõiki neid eeliseid, nii et kirjutasin selle ülevaate, et soovitada seda tööriista igale poisile seksuaalsuhete parandamiseks.